top of page

Triodos en SAAT aansprakelijk gesteld

Bijgewerkt op: 24 apr.

Vandaag is in Driebergen post bezorgd van onze advocaten. Namens onze stichting hebben zij Triodos Bank en SAAT formeel aansprakelijk gesteld voor de schade die onze achterban van certificaathouders lijdt doordat de bank de waarderingsgrondslag en de verhandeling van de certificaten eenzijdig heeft aangepast. De aansprakelijkstelling is vergezeld gegaan van een concept dagvaarding van meer dan 40 bladzijden (exclusief bijlagen).

Triodos en SAAT krijgen vier weken de tijd om hierop te reageren. Tenzij de bank ons tegemoetkomt, zal nog voor de zomer een deurwaarder met de definitieve dagvaarding in Driebergen aanbellen. Dan zal ook een datum worden geprikt waarop de bank zich bij de rechtbank moet melden.


Het gerechtsgebouw in Utrecht waar onze zaak zal dienen

Gerelateerde posts

Alles weergeven

Meer dan 1.000 registraties

Vandaag is het precies twee weken geleden dat we de inschrijving voor deelname aan de gezamenlijk claim open stelden. En vanmiddag passeerden we ook een belangrijke mijlpaal. Meer dan duizend gedupeer

Desinformatie door de bank

In april heeft het FD een artikel gepubliceerd over onze claimprocedure en de krachtenbundeling van Triodos Tragedie en Red Triodos. Fijn dat dit nieuws werd opgepikt. Minder fijn hoe de bank vervolge

Triodos Tragedie en Red Triodos bundelen krachten

Veel certificaathouders hebben er al eerder op aangedrongen. Sinds deze week is het een feit: onze stichting bundelt de krachten met de stichting Red Triodos. Deze week hebben de besturen van Triodos

Comments


bottom of page